Безкоштовна доставка від   199 грн.
Кошик (0)
Подарунок чекає
Зволожувальний нішевий аромат для тіла Holiday in Miami
Преміальний подарунок
Зволожувальний нішевий аромат для тіла Holiday in Miami
Замовте ще на 1000.00 грн
Разом
0.00 грн
MAMASH HAIR
Продукти лінійок можна
Поєднувати між собою
Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб підібрати індивідуальний догляд
01
RICH OILS THERAPY
Сліпуче сяяння, блиск та джерело корисних нутрієнтів.
Ідеальний догляд для повернення твого волосся до життя. Надає сліпучого сяяння та блиску, володіє неймовірним шлейфом нішевого аромату, не обтяжує та допомагає залишатися твоїм пасмам свіжими та «живими», абсолютно не токсичний для тебе та довкілля. Універсальний по типу шкіри голови із збалансованим рівнем PH (не пересушує та не травмує природній захисний бар’єр).
Продукти лінійки
02
NIACI
NAMIDE
THERAPY
Активний ріст, збільшення густини та зволоження.
Твій бездоганний помічник у догляді вже тут. Догляд з високим вмістом Ніацинаміду, Органічного Сквалану та Арганового масла, поєднаний із делікатними густими пінами Кокосової Пальми і Кондиціонуючими органічними агентами з Оливкових дерев – ось відповідь на твої побажання. Ніацинамід - зарекомендував себе справжнім «стимулятором» для посиленого росту здорового, міцного та «живого» волосся.
Продукти лінійки
03
PROTEINS THERAPY
Структурне відновлення, реконструкція та пружність.
Догляд буквально трансформує волосся на очах, та надає йому природньої сили та пружності, не обтяжуючи при цьому біля коренів. Ідеальний для усіх типів шкіри голови та волосся. Спрямований на тотальну реконструкцію та відбудову фолікулів і стержнів після впливу критичних температур, сонця, вітру та хлорованої води. Завдяки органічним Амінокислотам Шовку та Протеїнам Кератину, поживні елементи буквально «вбудовуються» в волосину реструктуризуючи пасма зсередини.
Продукти лінійки